Kétezerkiba***tthuszonhatban, az AI meg minden fa***om idejében hihetetlen, hogy egy rohadt meccset nem tudok visszanézni sehol. Konkrétan a tegnapi Mexikó - Dél-Afrikának csak a felét láttam. De ezek szerint az összes többit sem fogom tudni később megnézni.
HBO Max a Sport kiegészítéssel is elmehet az anyjába. Se a BL nem volt, se a VB nincs fent, minek az. Eurof*szomsport, basszameg...
Dark Archon