28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NTFS vs FAT32



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Win Xp alatt ha valaki NTFS-t használ, célszerű kikapcsolni a kül. meghajtókon az indexelő szolgáltatást. Ezzel erőforrásokat szabadíthatunk fel, gyorsítva valamelyest a rendszert:
Jobb egér az adott meghajtón-tulajdonságok- indexelő szolg. kikapcsolása(v. valami hasonló)

Ez egyébként arra jó, hogy meggyorsítja a fájlkeresést. Ez szép és jó de általában ritkán használt funkció. Ha kikapcsoljuk, az azt eredményezi, hogy valamivel hosszabb ideig tart a keresés, de gyorsabb lesz tőle a rendszer. No nem 10x, de érezni a javulást, főleg egy gyengébb hardverkörnyezetben.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat