Jobb egér az adott meghajtón-tulajdonságok- indexelő szolg. kikapcsolása(v. valami hasonló)
Ez egyébként arra jó, hogy meggyorsítja a fájlkeresést. Ez szép és jó de általában ritkán használt funkció. Ha kikapcsoljuk, az azt eredményezi, hogy valamivel hosszabb ideig tart a keresés, de gyorsabb lesz tőle a rendszer. No nem 10x, de érezni a javulást, főleg egy gyengébb hardverkörnyezetben.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"