28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Black Hawk Down demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Peeter
Peeter [5697]
Ja.Csak annyi a baj hogy demo játszhatatlnul szaggat nálam,de amit kipróbáltam az alapján nagyon frankó game lesz.Legjobban én ezt a gamet várom.A Doom3 elmehet a francba.Ez lesz a legüberebb!

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat