28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NTFS vs FAT32



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Ja, megfejtettük már, ez amit írtak a Microsofték a Win2000-re igaz, és ott is csak a Win2000 saját formázójára.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Capali
Capali [887]
Eric!

Nekem FAT32 van fenn és a 60 gigás vincsesztert úgy látja egyben mint a huzat !

az egy marhaság, hogy csak 32 gigát bír egy partíció.

Rulez ! Kúl ! Fajin !

Vissza

Fórumszabályzat