28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NTFS vs FAT32



Írd ide hozzászólásod:

Dr. Evil
Dr. Evil [170]
Megpróbáltam új particiót csinálni Patrition Magickel, de nem ment. NTFS drive-ot létesitettem volna FAT 32-es alapon

Dr. Evil ŠŽ™ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat