28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NTFS vs FAT32



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Mekkora az esélye, hogy lefagy a géped?
Dr. Evil
Dr. Evil [170]
Mekkora az esélye, hogy törlődik a rendszer?

Dr. Evil ŠŽ™ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cypher7
Cypher7 [457]
Ne particion magic-l csináld. Van a Windowsnak saját convertere.
A parancssorba írd be:
convert c: /fs:ntfs
Innen a Windows mindent magátol megcsinál. A C helyett azt a meghajtót írd amelyiket konvertálni szeretnéd.
(Ezt a módszert csak akkor tudod megcsinálni, ha Win 2000-d vagy XP-d van.)

"A halál olyan, mint egy nagy ébresztőóra. Tuti felébredsz!"

Vissza

Fórumszabályzat