28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enclave



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Neeeeem találom, hol lehet!!!!!!

Egy indítómenü ugrik elő, ahol startolni lehet, semmi settings!!!!

És te kipróbáltad??????
rage
rage [5115]
Kipróbáltad OpenGL alatt is, ahogy írtam a múltkor?

Vissza

Fórumszabályzat