28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

@Slider@
@Slider@ [3121]
Amikor én láttam erről az első videót igencsak nagy dolognak számított egy ilyen grafikájú játék.
Amit láttam az épp elég ahoz hogy várjam.

Egyébként meg nem tetszhet mindenkinek.

Vissza

Fórumszabályzat