28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Lacika85
Lacika85 [42]
HI ragd fel a legujabb driver-t.Talán ez segit.
Külömben ha lejebb veszed a grafikát akkor müködik.(az egyik ismerösömnél is ez volt a gond)
Probáld meg baj nem lehet belöle.
NF
NF [877]
Mért van az hogy a gaméban hol van talaj hol nincs csak egy nagy feketeség van a lábam alatt!?

Vissza

Fórumszabályzat