28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Palika
Palika [152]
Hello Jency!

Nekem is elszoktak tűnni a térképről az autók meg a többiek. Szerintem ez a normális mert ha megállok úgyis vissza jönnek.
És nem tud valaki segíteni a Mass Transport-tal?Mert így csak mindig az adókból élek és az nem jó mert mindig elfogy a hely a térképről.

Nos, izé...

Jency
Jency [473]
Hi.

Olyan kerdesem lenne ,hogy hol allitom be azt ,hogy ha scrollozok egyesek elemek ne tunjenek el a terkeprol? Amig scrollozok eltunnek az autok, par dolog. Gondolom azert ,hogy scrollozasnal ne akadjon. De nem hinnem ,hogy a gepemen akadna... (1800xp+, a7v333 Raid, 512DDR 333, Ati Radeon 8500) KOszi elore is a segitseget,

------------

Palika segitenek de en is csak mos kezdtem el jacccani.

------------

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat