Nekem is elszoktak tűnni a térképről az autók meg a többiek. Szerintem ez a normális mert ha megállok úgyis vissza jönnek.
És nem tud valaki segíteni a Mass Transport-tal?Mert így csak mindig az adókból élek és az nem jó mert mindig elfogy a hely a térképről.

Nos, izé...
