28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nektek hogy hívják a keresztneveteket?



Írd ide hozzászólásod:

Gagyi
Gagyi [1466]
De nem olyan gyakori, mint az András, meg Tamás, meg László, meg János........

Zöld a szívem, zöld a vérem!

Vissza

Fórumszabályzat