28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nektek hogy hívják a keresztneveteket?



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Na mind1 lehet hogy már mondtuk a nevét csak nem vette észra és ha most megmondaná akkor mindenki mondaná hogy:
- miut szivatsz bazz azt már mondtuk.

Vissza

Fórumszabályzat