28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Barátaim! Keresem a Lula nevű játék proggyot.



Írd ide hozzászólásod:

Napisten
Napisten [155]
Nagyon el tünt ez e topic a sülyesztőbe, de még mindíg nagyon kellene a Lula.
Ha valaki, bárki tud segítni akkor lsz. írjon emilt.
Köszi!

Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni azt hugyozd le, és menj tovább!

Vissza

Fórumszabályzat