28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

Torda Duran
Torda Duran [619]
Mindegyikben vannak új generációs pokémonok, de mindegyikben mást lehet fogni.Pl.a goldba, mondjuk a z-zónában lehet Ledybát fogni, ezzel ellentétben a silverben ugyanazon a helyen lehet mondjuk..őőőő Natut fogni.

[torda.uw.hu]============[torda@uw.hu]

Vissza

Fórumszabályzat