28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Hát igen, nem feltétlenül kellene ilyet témájú topikokat nyitni, de ez van, mindenki világgá akarja kürtölni az ilyetén fantasztikus dolgokat. Az ám. Mert ilyenkor a fórumok népe rituális örömtáncba kezd, ami jó, mert jó és kész. És ha jó, akkor jó, mert ilyen topikokat fognak nyitni ez, sőt még az után is, ami halelúja meg hasonlók.

(Na jó, asszem ez az a pont, ahol elmegyek aludni, úgy sem aludtam csak 6 órát az elmúlt 62 órából...hajajj...

Vissza

Fórumszabályzat