28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Hááát, már nem is tudom.
Mert tegyük fel, hogy annak szántam, de ennek ellentmond az a tény, hogy én egy lélektelen démon vagyok, ergo talán mégse.

Esetleg, átmeneti elmezavarban voltam, és így, talán és vagy került ide egy már majdhogynem, -de mégsem- együttérző hozzászólás.

Igen, asszem ezzel meg is találtam a kérdés gyújtópontját, ergo mégiscsak okos vagyok. Még szép. Elmentem szenté avatott zseninek.
Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Köszi az együttérzésedet! Annak veszem legalábbis!
Gondolom annak szántad!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Gerry
Gerry [8082]
Igen, de az embereknek nagyon, de nagyon nem szokásuk megnézni azt, hogy volt-e már olyan topic, amilyet nyitni szeretnének..

Ugyanakkor ez roppant szórakoztató: ők elszorakoznak a topicnyitogatással, mások pedig az anyázással.
Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Jaj, ne! Már megint egy ilyen topic!

Nem volt még elég ezekből!

Ha nem volt még 3 ilyen topic, akkor egy sem!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Vissza

Fórumszabályzat