Nem rossz!
És aki kitalálta az arannyal hintett vajas tejben fürdik egy akkor kádban mint ausztrália és egy 10 méter magas,9 méter széles tévéd néz miközben a világ legjobb masszőre maszírozza a hátát.(Annyi pénze van)! Az én kedvenc pokemonom pikachu!Majd lehet letöltöm a yellow verziót!!!Pokemon cool!
De a BeyBlade az 10000000000000000-szer jobb!Ooooh you set my soul alight
