28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

ZZoli3
ZZoli3 [1961]
Én szerintem a pokemon az O.K.! Nem rossz! És aki kitalálta az arannyal hintett vajas tejben fürdik egy akkor kádban mint ausztrália és egy 10 méter magas,9 méter széles tévéd néz miközben a világ legjobb masszőre maszírozza a hátát.(Annyi pénze van)! Az én kedvenc pokemonom pikachu!Majd lehet letöltöm a yellow verziót!!!Pokemon cool! De a BeyBlade az 10000000000000000-szer jobb!

Ooooh you set my soul alight

Vissza

Fórumszabályzat