28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Pokémon Game!!



Írd ide hozzászólásod:

HERKULES
HERKULES [92]
HELP
Most segítséget kérek mindenkitöl. Szám szerint 2problámám van. 1Pokemon Goldal nem tudok játszani mert az emu amit használok ne$gmb kiirja hogy az idökorlát lejárt, és hogy színes Gameboyjátékokhoz be kell fizetni Xösszeget hogy regisztráljam a játékot, ezzel az idökorlátot kilökve. Nos mivel olvastam hogy egy páran már kiviték ezért megkérem akinek emuloátora van (Crackelt) az küldje már át az emailcimemre (nszmmp@freemail.hu) ksz. Valamint most a Blueval játszom és a barlangnál akadtam el (a legelsö ahol az egyik rakétaficko van), és nem tudok mit csinálni. Nos jo lenne ha elmondaná valakit mit kell a barlangosrésznél csinálni megköszönném.

Vissza

Fórumszabályzat