28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enclave



Írd ide hozzászólásod:

Trebor
Trebor [2276]
Öhm egy Celeron 700Mhz-es 256MB SDRamos-os géphez akarsz venni egy Gef 4 TI 4200 8x AGP 128MB videókártyát????
Ha igen akkor már megbocsáss de nem vagy komplett

Még az én gépemen se megy max teljesítménnyel a kártya!
(Most akarok venni új procit meg ramot: P4 2.53Ghz, 1024DDR)

Alaplapokhoz sajna nem értek de az én Matsonicomhoz jó volt.

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

hering
hering [4574]
Najó én tegnap este találkoztam vele először és megnéztem néhány képet és úgy gondoltam letöltöm!!!Remélem menni fog,mert tetszik!
Robi:ehhez a géphez érdemes venni egy Gef 4 TI 4200 8x AGP 128MB vidikártyát????Belemegy ez egy Abit ST6-R alaplapba???????

http://www.jatekok.hu

Vissza

Fórumszabályzat