28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Sting!



Írd ide hozzászólásod:

cINC2
cINC2 [3764]
Most van a Pc Guru-ban teljes játék ként teljesen magyarul! Nekem nagyon tetszik, de a mozit nem tudom kirabolni. Bármivel török be, azt észreveszi a kinti rendőr, mert ha az ablakon feszítővassal török be, akkor meglátszik, hogy erőszakkal szét lett verve, de ha tolvajkulccsal bemegyek az ajtón, akkor nyitva marad az ajtó! Pedig a moziban lehet szerezni kb. 1000 dollárt, ami nagyon kéne, mert az a tragacs autó, amit alapból kapunk, az semmit nem ér.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Vissza

Fórumszabályzat