hogy öszinte legyek végsö elkeseredetségemben irok segítségetekért...
bizonyára ismeritek a vice cityit... nem tudom a hozzá tartozó img tools progit is? ez a program segit abban hogy a frissen leszedet autó modeleket használni tudjam. de jó is lenne. a problem annyi, hogy nem tudom használi. kérésem a következö lenne: amenyiben valaki tudja használi ezt a progit vagy bármilyen más progit, amivel sikerült neki kicserélni a verdákat, azt kérem segitsen... elöre is köszi Gaga u.i: gagamail@freemail. hu-n tudtok eléri. ha van megoldás kérlek ide küldjétel. még1x thx! jó szorakozást mindenkinek 
Gaga
