Most láttam a The House of 1000 Corpsest. Igazán jó horror, vissza hozza a régi horrorok hangulatát főleg hogy a 70-es évekbe játszódik. Aki megnézi ne ilyen Hetedik érzék és Körhöz hasonló paráztatásra számítson hanem igazi belezős horrorra.
na egy kis info: itt