28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Remen
Remen [1651]
Most láttam a The House of 1000 Corpsest. Igazán jó horror, vissza hozza a régi horrorok hangulatát főleg hogy a 70-es évekbe játszódik. Aki megnézi ne ilyen Hetedik érzék és Körhöz hasonló paráztatásra számítson hanem igazi belezős horrorra.
na egy kis info: itt

Én egy 7.5-öst adok rá

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Vissza

Fórumszabályzat