Holnap felteszem a varost valami oldalra oke? Aztan zip be letudjatok tolteni.
Amugy ha bogarasztok a kolcsegvetesnel akkor tudtok penzt adni dolgokra. Amik a kozcelokat szolgaljak... Most egyse jut eszembe, mer 2napja ne mjatszottam majd most fogok.
Ti kaptatok mar magan iskolat? Semmibe nemkerul havonta es tok sok diaknak ad helyet...En egyik varosomba most kaptam meg a masodik temetot
De amugy en is sok varost kezdtem ujra es mindig tanultam valami ujat... Amugy ti epitettetek mar autopalyat vagy egymas melle ket foutat? En megprobaltam es jol is nez ki
Na zuzok egyet a jatekkal aztan megmondom pontosan mennyi a pop meg a havi geldem... Mosmar repuloteren torom a fejem :]
De ahhoz nekem sok penz kell meg ,hogy megteruljon
De hala isten anyagilag most stabil vagyok. Csak egy katonai bazis, meg egy borton van a varos teruleten. A bortonnek meg hasznat is veszem. Katonai bazist meg azert me'g nem bontom el. De a raketa silot visszautasitottam.
Can I kick it??!!