28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Jency
Jency [473]
Este jatszottam egyet.

30.000 folott van a populaciom valamivel...
viztisztitom nekem is egy van csak de most telepitek majd... vasutad van vagy kikotod?

Amugy ilyen kevesen jaccunk a jatekkal?

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat