28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

!hollow
!hollow [2925]
Vannak benne hibák, de hát melyik játékban nincsenek? Sztem. még ezekkel a hibákkal együtt is a legjobb SimCity.

Think you're alone? Think again.

Vissza

Fórumszabályzat