28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

molzo
molzo [724]
Nekem van egy több mint 60.000 fös lakosú városom tele toronyházakkal és nincs benne vasút. Az összlakosság már majdnem fél millió. (Azért a simcity 3-ban egy városban volt nekem 2 milliós lakosság.)

X

Vissza

Fórumszabályzat