28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
atomszar
.
hangok benák,játék idegesítő,fejem megfájdult tőle,irányítás az is no comment(dzsippnél egerrél kell fordulni...gratulálok!)

Just another freak in the freak kingdom

neozed
neozed [1399]
Hibái ellenére is nagyon bejön a játék, de ez csak beta verzió, valószínűleg sokkal jobb lesz.
A játék pörgős, a hangok, és főleg a zenék nagyot ütnek.

Örökké nem eshet!

Vissza

Fórumszabályzat