Méghogy atomszar? Ember mivel játszottál te? Nem, nem valamit nagyon elnézhettetek, mert ennyire fasza Fps-t már régen láttam. Nyugodt szívvel mondhatnánk, hogy az új-generációs Fps-eket képviseli. Hangulat toppon, nem beszélve arról, hogy ennyire élvezetes fegyverpárbajok még nem voltak Fps-ben...Kurva jó.
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.