28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

FS
FS [1000]
Nem tudja valaki mi a F***ért áll le ez a csoda jó játék néha szév közben és lép ki magából a program. Ezek után nem is lehet újra betölteni a széveket. Így elveszett egy elég jó mentésem és nagyon mérges vagyok. Aki tudja a megoldást az kérem válaszoljon.

The world is yours

Vissza

Fórumszabályzat