1.Honnan lehet leszedni a pokémon arenát?
2.Mi a különbség a különböző játékok között?
3.Hogy lehet az elkapott gyenge Pokémonokat.
A választ a Fórumban várom.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Fórum » Beszélgetés a játékokról
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !