Ez egy eléggé ígéretes játéknak tűnik, viszont én is a nyelvtudás miatt ódzkodok tőle. Nem attól félek, hogy nem tudok majd játszani vele, hanem attól, hogy nem értem majd a storyt, meg a játékmenetet.
Egyébként hány CD-s?

DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!