28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elindult a There (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Scribble
Scribble [49]
épp most néztem végig a videókat, képeket.. szerintem szebb mint a Sims Online, kevesebbe kerül, továbbá több helyen lehetsz, a beszélgetéseket nagyon jól oldották meg.. soroljam még? én csakcsak gratulálni tudok a fejlesztőknek...

apropó Madrac, neked tetszik?

Vissza

Fórumszabályzat