28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

II. Világháborúban fejlesztett fegyverek, félbemaradt eszközök



Írd ide hozzászólásod:

Wotan
Wotan [1219]
Nedor: annyira azért nem voltak felkészülve az oroszok. A németek támadása előtt Júni 21-én még katonai díszszemle és parádé volt Moszkvában Sztálin kedvéért. Ez nem épp a felkészülés jele, magyarán fogalmuk nem volt a németek szándékáról.

Morello: amiről Nedor beszélt az az általános és középiskolai törikönyvben is benne van, szóal mindenki tanult róla..

privateryan: a vasúti lövegeknek az volt az értelme, hogy lévén vasúthálózat elég sok helyen van, akármelyik nagyvárost pár lövéssel törölni lehetett a térképről. Elég fontosnak tartották ezeket a lövegeket, a Dorának például csak a legszűkebb kezelő- és védőszemélyzete volt 1500-2000 fő.

más: szerencsére már nekünk is van discovery chanel. nagyon jó dokfilmeket nyomnak rajta az adott témában. tetszik, hogy hajnalban mikor hazaérek buliból, bekapcsolom a tvt és épp Sepp Dietrichről megy egy műsor discovery rulez

"Mortui solum finem belli viderunt"

Vissza

Fórumszabályzat