28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Késik a Doom 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Peeter
Peeter [5697]
Demoval???
Nem inkább az alphával???

I don't want you back!!!

Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
jah jatszottatok a demoval? hat az mekkora majd befostam sztem hamarosan kiadjak csak csiszolnak meg egy ket beallitast ed mar elegge ott van a szeren

Vissza

Fórumszabályzat