28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

XGI VOLARI



Írd ide hozzászólásod:

NisMaster
NisMaster [1956]
Most néztem én is egy tesztet a tomshardwaren a Volari Duo V8-ról. Hát elég érdekes volt. Hol az elsők között volt, hol meg a legutolsó volt. Mondjuk írták, hogy a driverek még eléggé béta állapotban vannak, meg a képminőség is elég gyenge sok helyen.

Vissza

Fórumszabályzat