28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

UFO: Aftermath (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Úgy a passziánsszal is elvan az ember.

Egyébként a program hibái csak kb. 3-4 napos intenzív játék után buknak ki, pl. az orosz missziónál, ahol valami olyan szinten felcsesztem magam - annak ellenére, hogy 99,9%-ban full nyugodt vagyok, hogy gyors uninstall lett a vége.

Tényleg sehol nincs a régi UFO-sorozathoz képest. Mondjuk nem is a MicroProse csinálta. (Milyen király egy cég is volt.) Ahhoz képest - sajnos - a grafikán kívűl egy jelentős visszalépés a game.

A szétgyakott utcák, meg az Ikarusz buszok viszont tök hangulatosak.

Tényleg, 5 pont alatt semmit nem értékeltek, nincs egy igazán jó, fikázós, lehúzós szerkesztőtök? Vagy csak belső szabály, hogy "szarra nem pazaroljuk a drága időnket!" ?

Vissza

Fórumszabályzat