Teljesen meglepő módon a cikkekhez eredeti, teljesverziót szoktunk használni-poháralátétnek persze.
Nem állítanám, hogy az a rész megnyerte a tetszésemet, azonban a Gyűrűk Ura világához mérten "életszerű" lett, el lehet viselni...esetemben a cd törés egy igen költséges mulatság lenne...
Hmhm..Gerry játszottál a teljes verzióval??
Ahhoz képest igen jól értékelted
Én majdnem széttörtem a cédét.A hülye frodot "bujtatni" kellett a nazgül elől.hát az az idegeimet kikészítette. Ezért abba is hagytam. De ezt leszámítva nekem nagyon teccik. Semmi szaggatás,jó grafika. És igen hangulatos.