Darkness-ben is csak a sötét részek parásak de az a csaj is elég idiota h egyedül visszamegy aludni a házba. LoL
Viszont van a sötétség leple! az amiben a fogtündér van. Huh az odab*sz! Én moziba néztem meg de olyan hangzást én még nem hallottam. Frankon ott van érdemes megnézni.
Na meg a Kör. Pf az másik durva. Ezzekkel csak az a baj h moziba sztem nagyobbat ütnek. Föleg amikor 5en vagytok a teremben