28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Ja sorry:
Azonosság sztem kurvajófilm(bár nem horror műfaj annyira de vége teccik),mivel énis május 10.ei vok igy engem naon megfogott,meg teccett vége
Szal nemaza tipikus happy end ami szinte mindegyik filmbe van.Ezér teccetek a köv filmek:Rémálmok(kiv. 6),Kör,Darkness,Azonosság,és Cropses 1 is jóvolt csak eléggé "izléstelen".

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Death man
Death man [6926]
Kört moziba láttam.
Darkness Fallst mindenhol lehúzták,én anno videon láttam előzetest...
Kurvára vártam (de szolnokon nemadták rohadt zsidók)ezér letöltöttem,film nem durva meg kiszámitható de azér jó.CSattanó kellet volna végére mint pl. Körbe.
Darkness meg a Sötétségről szól
NA az apszolút para hogy csináljá ka House of 1000 Cropses 2t(ami az 1vége után várható volt)
Rob Zombie szerint még darkosabb lesz a film...

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
ez az Anatomia mikori film? lehet van még olyan amit nem láttam?
Darkness-ben is csak a sötét részek parásak de az a csaj is elég idiota h egyedül visszamegy aludni a házba. LoL
Viszont van a sötétség leple! az amiben a fogtündér van. Huh az odab*sz! Én moziba néztem meg de olyan hangzást én még nem hallottam. Frankon ott van érdemes megnézni.

Na meg a Kör. Pf az másik durva. Ezzekkel csak az a baj h moziba sztem nagyobbat ütnek. Föleg amikor 5en vagytok a teremben















Vissza

Fórumszabályzat