Azonosság sztem kurvajófilm(bár nem horror műfaj annyira de vége teccik),mivel énis május 10.ei vok igy engem naon megfogott,meg teccett vége
Szal nemaza tipikus happy end ami szinte mindegyik filmbe van.Ezér teccetek a köv filmek:Rémálmok(kiv. 6),Kör,Darkness,Azonosság,és Cropses 1 is jóvolt csak eléggé "izléstelen".
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !