28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

Deyo
Deyo [909]
Én rég láttam igazán jó horror filmet... az utolsó az [Event Horizon - Halálhajó] volt... amiket manapság nyomnak a mozikban azok inkább vígjátékok... nemhogy nem ijesztőek, ahnem egyenesen röhejesek... mint pl: TheRing/DarknessFalls/ResidentEvil/... még a 28DaysLater elviselhető volt... de sztem a legjobb horror amit eddig láttam akkor is az EventHorizon

Vissza

Fórumszabályzat