28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Legacy of Kain: Defiance (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Ha LoK fan nem is, de nagy-nagy vámpírfan vagyok...minden dezinformációval ellentétben Buffy rulzz!
A konzolokat ne említsd, ebben a témában nem vagy mérvadó- egy konzol által megferőzött egyénnek jó, hogy van gamepadja! (Meg műprotkó paradicsomszósszal)
Warhawk
Warhawk [1146]
Végre tudom, hogyan látja a játékot egy nem LoK fan.

Nálam minimum egy ponttal többet kapott volna a végén már csak a rettentő hangulatos sztoriért és a fergeteges befejezésért (ehhez azért értenek a srácok, itt is, mint pl a SR2-nél percekig ültem az endscene után csendben, ledöbbenve.).

Irányítás témához csak annyit, hogy tényleg rettenetes - amíg az ember be nem szerez egy, a konzolokéhoz hasonlító gamepadot, minimum 2 analog karral. Onnantól azért kellemesebb lesz ám az egész.

Vissza

Fórumszabályzat