28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Legacy of Kain: Defiance (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Samurai
Samurai [41]
Na, csak azért szólok hozzá, mert nekem a kamerakezelés nem okozott azért olyan nagy lelki traumát. Bár én is fan vagyok, de szerintem nem írható ennek számlájára, hogy el tudtam irányítani. Szóval ANNYIRA azért nem sz*r a kamera. (egérrel persze)

Az earth reavernél én is csodálkoztam, aztán rájöttem, hogy miért is sétál.

Vissza

Fórumszabályzat