28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

No Man's Land



Írd ide hozzászólásod:

PetDragon
PetDragon [284]
TÉNYLEG SENKI??? NEM HISZEM EL, SENKI NEM STRATÉGIÁZIK??? PERSZE ÉN SEM, CSAK ZAVAR HA NEM MEGY VALAMI...
PetDragon
PetDragon [284]
Ezzel a gémmel senki nem foglalkozik?
A demo ment a gépemen, a full nem... ("kikapcsolja" a monitort, lefagyasztja a gépet stb.) any idea?

Vissza

Fórumszabályzat