28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

StItCh
StItCh [934]
Nem is figyeltem, lassan már két hete hogy 2 éves lettem!

"...All that is now, All that is gone, All thats to come, And everything under the sun is in tune, But the sun is eclipsed by the moon..."

Vissza

Fórumszabályzat