28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Brutalitás a játékokban,melyik a leg brutálisabb game?



Írd ide hozzászólásod:

AriAmi
AriAmi [2580]
Nekem is ez a kedvenc részem a Carmageddon-ban!
Reapest
Reapest [3313]
Most betegnek fogtok tartani, de én azt szerettem a Carma-ban, hogy le lehetett lökni a csákókat a ház tetőről és rájuk lehetett ugrani a kocsival .
KoKo
KoKo [4304]
Hi

Szerintem a SoF-ban az a rész amikor bele kell ugrani a vágóhídon a véres lefolyóba és a levágot marha fejek mellett kacsázni,na az elég morbid volt!(pedig ugy ismerem magamat mint aki birlya az ilyet

Denton:Unreal T. Quake3 ezek egyáltalán nem brutálisak!
Carmagedont agyatlanságnak tartom(Most meg fogtok kövezni?
Half-Life nem brutális csak félelmetes néhol,van hangulata!

No other way but down!

Vissza

Fórumszabályzat