28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

KKRIEGER avagy FPS 96kb-ban



Írd ide hozzászólásod:

Ain Frederic
Ain Frederic [316]
JA sok memóriát használ, de baze 3d modelleket kezel, pályát texturát számol, mozgást számil AI van benne ha gyenge is...azé keménység de nagyon

Asus K8N, Athlon64 2800+,samsung 2x512 ddr 400, Gf660GT, Maxtor 80Gb, 40Gb

predator
predator [629]
Ha elolvasod a játék readmejét, akkor abban le van írva, miért 96 kb:

Nincs semmiféle különleges tömörítési algoritmus, a textúrákat, modelleket gyakorlatilag a betöltéskor állítják elő, a programban csak az előállítás mikéntje van tárolva (az elfér 96 kb-ban, viszont baromi hosszú a betöltés és azért ez valamennyire korlátozza a grafikusokat). Nem tudom valaki nézte-e, mennyi memóriát foglal, én nem emlékszem pontosan, de 2-300 MB körül volt, szóval töltés után ugyanolyan mint bármelyik FPS.
Szücsi
Szücsi [902]
En azert kurva kivancsi lennek hogy milyen modszerre lehet ezt megcsinalni...egy kep tobbet foglal mint ez az egesz jatek...egyszeruen nem fer a fejembe hogy ez hogyan lehetseges....Kibaszott meglepo!

Vissza

Fórumszabályzat