28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Brutalitás a játékokban,melyik a leg brutálisabb game?



Írd ide hozzászólásod:

Myron
Myron [6]
Én például az összes játékban a legegyszerűbb és a legbrutálisabb megoldást keresem.
Ismeri valaki az Operation Flashpointot?(kommandós játék)
Na az abszolút nem brutális.Egyik küldetésben az a cél hogy 1 emberrel öljek meg 100-200 embert, szerencsére a város szélén találtam 1 terepjárót mentem vele és láttam hogy a katonák kettes sorban egyenesen állnak és mentelnek(gondolhatjátok mit csináltam). Carmageddon!!!!!Mind meghalt jobb volt a carmánál is!Orosz katonákat halálragázolni azok közben ordítanak.Végülis akkor mondhatjuk hogy brutál csak megkell találni a módját.

Vissza

Fórumszabályzat