28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Brutalitás a játékokban,melyik a leg brutálisabb game?



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Nekem az aggressziómat full levezeti egy kis Dió2+d&b kombó! Szól a zene, én meg halomra gyakom a dögöket!
Mad Monkey
Mad Monkey [503]
Egyszer azon vettem észre magam sof-ba ,hogy minden egyes emberhez külön vissza megyek beleeresztek annyit amennyit csak lehet ,de úgy ,hogy az összes végtagja leszakadjon majd elő a lángszórót ha nincs rázóka is megteszi és elhanvasztottam őket.... -
Kimentem a házból és találkoztam a szombszédommal majd elkezdtem gondolkozni mi lenne ha ....... -
Na folytatás nem volt ,de belőllem nem az agressziót vezeti le a játék hanem épp azt hozza ki !!

"a másnaposág legjobb ellenszere ha mindig be vagy b***va..."

Vissza

Fórumszabályzat