28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Postal 2: Share the Pain (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

sipu80
sipu80 [8]
Sztem a Share the pain marha jó lett, a multiplayert nem nagyon próbáltam, de a szingli mód a gyors töltéssel az huhhúú
A brutalitást meg szerintem észre se veszed soxszor a röhögéstől...

A cikk meg olyan amilyen, nem hinném, hogy újra le kéne írni mindazt, ami már elhangzottt egyszer...

Vissza

Fórumszabályzat