Sztem a Share the pain marha jó lett, a multiplayert nem nagyon próbáltam, de a szingli mód a gyors töltéssel az huhhúú A brutalitást meg szerintem észre se veszed soxszor a röhögéstől...
A cikk meg olyan amilyen, nem hinném, hogy újra le kéne írni mindazt, ami már elhangzottt egyszer...