28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

leonardo
leonardo [198]
Egyibkint a ps2-nek kurva jó kampánza volt/van , mindenki el volt ájulva(Még reapest is) , mindenki ezt akart venni . Szóval szerintem addig nincs értelme toplistákat állítani , amíg sokkal kézzelfoghatóbban nem tapasztalod (nem , még azt sem hiszem , hogy itt sok embernek van ps2-je ).

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"

Vissza

Fórumszabályzat